Współpraca

Strona główna > Współpraca

Pragniemy, aby nasz serwis dynamicznie się rozwijał - stąd jestesmy otwarci na współpracę z osobami pracującymi zawodowo, mającymi na codzień kontakt z chemią techniczną, automatyką przemysłową lub innymi, pokrewnymi dziedzinami, gdzie specjalityczne srodki chemiczne znajdują zastosowanie.

Współpraca merytoryczna

Dostrzegamy wileką szansę we współpracy z osobami zawodowo związanymi z przemysłem oraz gałęzami pokrewnymi. Praktyczna wiedza na temat środków chemii przemysłowej oraz gospodarczej jest dla nas bardzo cenna.

Zaczęcamy równiez studentów kierunkow technicznych oraz pokrewnych z chemią, do publikowania tekstów czy opinii na temat produktów dostepnych na rynku.
Zapawniamy wynagrodzenie za publikacje z których skorzystamy.  

Współpraca handlowa

Jeśli jestescie Państwo związani z producentem, przedstawicielstwem lub firmą handlową, również zapraszamy do współpracy.

Interesuje nas przeprowadzanie praktycznych testów preparatów dostępnych w sprzedaży, jak również przedstawianie nowości ofertowych z zakresu chemii technicznej, przemysłowej i gospodarczej.

Warunki negocjowane będa indywidualnie - jednak z zachowaniem podstawowego założenia obopólnej korzyści.

Współpraca medialna

Inne serwisy pokrewne tematycznie, również zapraszamy do współpracy w zakresie wzajemnej wymiany banerów, okresowego promowania wybranych treści, lub republikowania kanałów RSS.
Naszym celem jest gromadzenie informacji przydatnych ludziom zawodowo zajmujących się preparatami chemicznymi specjalnego zastosowania. Nawet jeśli oznacza to publikację linków do serwiow zewnetrznych.

Sponsoring i reklama

Dla firm pragnacych rozszerzać grono swoich potencjalnych klientów, o precyzyjnie ukierunkowanym profilu, oferujemy artykuły sponsorowane oraz publikowanie banerów reklamowych.

W tym zakresie , zapewniamy widoczną przestrzeń naszego serwisu, jak również obsługę graficzną i merytoryczną - jeśli takowa okaże sie potrzebna.
Tu również warunki wymagaja indywidualnej negocjacji - jednak zapewniamy dużą elastyczność i otwartość na potrzeby klienta.